BIZNES W POLSCE

Co nas wyróżnia?

Łączymy Polskę z Europą i Azją

Jesteśmy polską kancelarią, która działa zarówno lokalnie, jak również w ramach międzynarodowego środowiska biznesowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie efektywnie wpierać klientów działających na styku różnych kultur i systemów prawnych.  

Rozwijamy nie tylko kompetencje prawne

W naszym zespole rozwijamy nie tylko kompetencje prawne, ale również z umiejętności z zakresu doradztwa techniczno-biznesowego sektorów, które obsługujemy. 

Rozumiemy biznes i sektor publiczny

Rozumiemy również potrzeby sektora publicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywnie wpierać przedsiębiorców, którzy swoją działalność opierają na współpracy z instytucjami publicznymi

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że prawo jest dla biznesu, a nie biznes dla prawa

Nasza oferta

Rekomendacje

“Dziękuję za profesjonalną obsługę prawną. Kancelaria sprawnie przeprowadziła proces przekształcenia mojej spółki, a obecnie na bieżąco doradza mi przy realizacjach inwestycji. Bardzo sprawna komunikacja, oparta na partnerskich relacjach. Polecam!”

Maciej Gala

Prezes Zarządu Galadeweloper sp. z o.o.

“LEGALLY.SMART to więcej niż kancelaria prawna – to partner biznesowy, który dba o sukces swoich klientów. Ich profesjonalizm i gotowość do pomocy przekracza standardy branży. Polecam ich usługi wszystkim przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi prawnej”

Spółka,

spółka sp. z o.o.

“Korzystając z usług Kancelarii LEGALLY.SMART, mogliśmy skorzystać nie tylko z prawniczej ekspertyzy, ale także z ich szerokiej wiedzy na temat rynku biznesowego. Ich holistyczne podejście do doradztwa pozwoliło nam podejmować lepiej pomyślane decyzje, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Polecam ich usługi każdemu przedsiębiorcy, kto pragnie rozwijać swój biznes w sposób solidny i zorientowany na sukces.”

Piotr Pyszkowski,

CEO Tequma AG

“Dr Judyta Latymowicz pomogła otworzyć biznes mojej rodzinnej firmy w Indiach a obecnie doradza należącym do mnie spółkom, co wymaga nie tylko doskonałej znajomości obu systemów prawnych, ale przede wszystkim unikalnej wiedzy o sposobie prowadzenia działalności biznesowej na styku dwóch zupełnie różnych kultur. Szczególnie wyróżnia ją otwartość na potrzeby klienta, ich zrozumienie oraz dostarczanie konkretnych i skutecznych rozwiązań zarówno prawnych, jak i biznesowych.”

Małgorzata Bieniaszewska,

założycielka MB-Pneumatyka sp. z o.o.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SOCIAL MEDIA

WARSZAWA
Al. Niepodległości 210/9
00-608 Warszawa

KATOWICE
ul. Francuska 38
97-400 Katowice