DR JUDYTA LATYMOWICZ 

Adwokat, Partner 

Adwokatka, przewodnicząca polskiego oddziału Indian National Association of Legal Professionals (INALP), przewodnicząca Rady Fundacji Wicci Poland-India. Wykładowczyni oraz trenerka specjalizującą się w kulturze biznesowej Indii i Bangladeszu, jak również autorka programów wspierających przedsiębiorców planujących lub prowadzących biznes w Azji.  

Specjalizuje się w prawie dla biznesu – cywilnym, handlowym, gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktowego. Łącząc wiedzę akademicką z praktyką adwokacką, pracuje w projektach międzynarodowych, w tym koordynuje transakcje z udziałem stron z różnych systemów prawnych i jurysdykcji.  

Laureatka konkursu Rising Stars Prawnicy – Liderzy jutra 2022 organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer oraz jedna z 25 najlepszych prawniczek w biznesie według magazynu Forbes i Women in Law Foundation (2023).  

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji UW oraz studiów doktoranckich i magisterskich na Wydziale Orientalistycznym UW ze specjalizacją z indologii i języka bengalskiego. 

Świadczy kompleksowe, bieżące doradztwo prawne zarówno dla krajowych, jak i międzynarodowych klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą w Polsce i Azji. Regularnie doradza przedsiębiorcom realizującym inwestycje lub inne projekty biznesowe w Indiach i Bangladeszu oraz przedsiębiorcom zagranicznym planującym lub prowadzącym działalność w Polsce. 

Zapraszam do kontaktu