O nas

Misja i wizja

Bardzo miło nam Cię gościć w naszej kancelarii LEGALLY.SMART, gdzie zawód prawnika spotyka się z nowoczesnym podejściem do świadczenia usług prawnych. Jesteśmy zespołem, dla których „smart” to nie słowo mody czy strategia marketingowa, lecz filozofia działania, gdzie obok profesjonalnej obsługi stawiamy na:

Partnerstwo

Też jesteśmy przedsiębiorcami, więc rozumiemy realia rynkowe. Stajemy się partnerami w biznesie naszych klientów, dostarczając kompleksowe wsparcie prawno-podatkowe.

Dostępność

Prawo jest dla wszystkich, a nie tylko dla prawników. Dlatego stawiamy na otwartą i przystępną komunikację, nie pozostawiając klientów z listą ryzyk, ale z listą możliwych rozwiązań.

Zrównoważony rozwój

Działamy z poszanowaniem środowiska, korzystając z zasobów w sposób odpowiedzialny. W drodze do klientów priorytetem jest transport publiczny, minimalizujemy zużycie papieru, prowadzimy działalność pro bono i angażujemy się w akcje charytatywne.

BE LEGAL, BE SMART!
Współprace i wyróżnienia

Nawiązujemy międzynarodowe partnerstwa, a członkowie naszego zespołu są wyróżniani w prestiżowych rankingach.

Inicjatywy pro bono

Wierzymy, że nasze umiejętności powinny służyć nie tylko biznesowi, ale również społeczności.

Działania CSR

Podejmujemy szereg inicjatyw w obszarze CSR dotyczących zrównoważonego rozwoju obszarów zurbanizowanych.

Projekty edukacyjne

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego angażujemy się w wiele projektów edukacyjnych.

Partnerzy zarządzający

BARTŁOMIEJ TKACZYK

Partner, Radca prawny

DR JUDYTA LATYMOWICZ

Partner, Adwokat

MICHAŁ LIŻEWSKI

Partner, Adwokat

Rekomendacje

“Dziękuję za profesjonalną obsługę prawną. Kancelaria sprawnie przeprowadziła proces przekształcenia mojej spółki, a obecnie na bieżąco doradza mi przy realizacjach inwestycji. Bardzo sprawna komunikacja, oparta na partnerskich relacjach. Polecam!”

Maciej Gala

Prezes Zarządu Galadeweloper sp. z o.o.

“LEGALLY.SMART to więcej niż kancelaria prawna – to partner biznesowy, który dba o sukces swoich klientów. Ich profesjonalizm i gotowość do pomocy przekracza standardy branży. Polecam ich usługi wszystkim przedsiębiorcom, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi prawnej”

Lore Ipsum,

Lore Ipsum sp. z o.o.

“Korzystając z usług Kancelarii LEGALLY.SMART, mogliśmy skorzystać nie tylko z prawniczej ekspertyzy, ale także z ich szerokiej wiedzy na temat rynku biznesowego. Ich holistyczne podejście do doradztwa pozwoliło nam podejmować lepiej pomyślane decyzje, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Polecam ich usługi każdemu przedsiębiorcy, kto pragnie rozwijać swój biznes w sposób solidny i zorientowany na sukces.”

Piotr Pyszkowski,

CEO Tequma AG

“Dr Judyta Latymowicz pomogła otworzyć biznes mojej rodzinnej firmy w Indiach a obecnie doradza należącym do mnie spółkom, co wymaga nie tylko doskonałej znajomości obu systemów prawnych, ale przede wszystkim unikalnej wiedzy o sposobie prowadzenia działalności biznesowej na styku dwóch zupełnie różnych kultur. Szczególnie wyróżnia ją otwartość na potrzeby klienta, ich zrozumienie oraz dostarczanie konkretnych i skutecznych rozwiązań zarówno prawnych, jak i biznesowych.”

Małgorzata Bieniaszewska,

założycielka MB-Pneumatyka sp. z o.o.