Projekty edukacyjne

Studia podyplomowe „Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich

Dr Judyta Latymowicz jest autorką oraz opiekunem merytorycznym studiów podyplomowych „Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich” na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy i nabycie przez nich praktycznych umiejętności do prowadzenia działalności bądź rozpoczęcia pracy w Azji, w firmach współpracujących z krajami azjatyckimi, jak również podmiotach działających na rynku azjatyckim, które nawiązały relacje z firmami europejskimi. 

Program studiów obejmuje rynki azjatyckie, takie jak: rynek chiński, indyjski, japoński, ASEAN. 

Dowiedz się więcej o studiach 

Szkoła Liderów PPP

Nasi prawnicy są prelegentami w ramach organizowanej przez Fundację Centrum PPP „Szkole Liderów”, która jest inicjatywą mającą na celu poszerzanie świadomości społeczeństwa i osób związanych z administracją publiczną w temacie efektywnych sposobów realizacji inwestycji publicznych, w szczególności w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. 

Szkoła Rodzenia Biznesu

Wspieramy merytorycznie Szkołę Rodzenia Biznesu organizowaną przez fundację Wicci Poland-India. Szkoła Rodzenia Biznesu to kompleksowy trening instruktażowy dla kobiet, zdecydowanych na założenie swojej firmy. Program trwa 9 miesięcy i jest realizowany przez ekspertki i partnerów Fundacji Wicci Poland-India. Udział w programie umożliwia uczestniczkom korzystanie ze wsparcia ogólnoświatowego, biznesowego kobiecego networku Wicci.  

W ramach Szkoły prowadzimy zajęcia z prawnych aspektów rozpoczęcia i prowadzenia działalności gospodarczej oraz wspieramy program mentoringowy dla beneficjentek Szkoły 

Akademia Lidera SMART CITY

Akademia Lidera Smart City jest projektem skierowanym do włodarzy i wszystkich osób odpowiedzialnych za wprowadzanie inteligentnych rozwiązań w polskich gminach, miastach i miasteczkach. 

Inicjatywa ma na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy jak efektywnie wdrażać projekty z obszaru szeroko rozumianego smart city. Celem Akademii jest również wykształcenie nowych kompetencji w sektorze publicznym, by wspólnie tworzyć miasta, w których żyje się lepiej.  

W ramach akademii mec. Bartłomiej Tkaczyk dzieli się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem w temacie wykorzystania zamówień publicznych jako narzędzia wdrażania innowacyjnych rozwiązań miejskich.