SPÓŁKA W INDIACH

Przeprowadzimy Cię przez cały proces rejestracji spółki w Indiach, obejmująca również komunikację z lokalnymi organami, aż po finalizację formalności rejestracyjnych 

Nasza oferta

Indie w liczbach

1,4mln

Liczba ludności Indii

7,2%

wskaźnik wzrostu pkb (2022)

5

indie to 5 gospodarka świata

79+

liczba miejsc awansu Indii w rankingu „Ease of doing business” w ciągu 7 lat

Rekomendacje

“Pani Mecenas Latymowicz przeprowadziła Lingaro przez proces założenia spółki w Indiach oraz doradza nam w bieżącej działalności w tym kraju. Cenimy sobie wiedzę oraz ogromne doświadczenie Pani Mecenas dotyczące prawnych aspektów prowadzenia działalności w Indiach. Zawsze możemy liczyć na jej profesjonalizm oraz zrozumienie naszych potrzeb.”

Barbara Truszkowska

Head of Legal & Compliance, Lingaro

“Chcielibyśmy zarekomendować usługi świadczone przez dr Judytę Latymowicz oraz jej kancelarię wszystkim przedsiębiorcom, którzy poszukują profesjonalnego i skutecznego wsparcia prawnego oraz biznesowego na rynku indyjskim. Doskonałe zrozumienie rynku, znajomość przepisów prawnych i umiejętność skutecznej komunikacji z partnerami w Indiach w połączeniu z praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów biznesowych, istotnie pomogły w naszej ekspansji na rynek indyjski.”

Iwona Chilimoniuk

HR Director – KAN Group

“Dr Judyta Latymowicz pomogła otworzyć biznes mojej rodzinnej firmy w Indiach a obecnie doradza należącym do mnie spółkom na tym rynku, co wymaga nie tylko doskonałej znajomości obu systemów prawnych, ale przede wszystkim unikalnej wiedzy o sposobie prowadzenia działalności biznesowej na styku dwóch zupełnie różnych kultur. Szczególnie wyróżnia ją otwartość na potrzeby klienta, ich zrozumienie oraz dostarczanie konkretnych i skutecznych rozwiązań zarówno prawnych, jak i biznesowych.

Małgorzata Bieniaszewska

Właścicielka MB-Pneumatyka

Baza wiedzy

Studia podyplomowe „Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich”
Prawo w Indiach Blog
Przewodnik PAIH – Jak założyć spółkę w Indiach
Usługi doradcze w Indiach

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

SOCIAL MEDIA

WARSZAWA
Al. Niepodległości 210/9
00-608 Warszawa

KATOWICE
ul. Francuska 38
97-400 Katowice