Współprace i wyróżnienia

Współprace

IR GLOBAL

Jesteśmy członkami IR Global, multidyscyplinarnej sieci profesjonalistów, która zapewnia doradztwo prawne, księgowe, podatkowe i finansowe na całym świecie. 

Członkami sieci są renomowane firmy posiadające doświadczenie w doradztwie na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości doradztwa we wszystkich zakątkach świata. 

Indian National Association of Legal Professionals (INALP)

Nasi prawnicy są członkami i przewodniczącymi polskiej dywizji stowarzyszenia Indian National Association of Legal Professionals (INALP).

INALP ma na celu zgromadzenie indyjskiej wspólnoty prawniczej z globalnymi odpowiednikami na całym świecie, tworząc platformę wymiany wiedzy i doświadczeń z różnych jurysdykcji, na rzecz zacieśnienia współpracy z Indiami.

Association of European Attorneys (AEA)

Jesteśmy członkami europejskiego stowarzyszenia adwokatów, która jest jedną z największych sieci prawników na świecie.

Członkami sieci są renomowane firmy posiadające doświadczenie w doradztwie prawnym na szczeblu międzynarodowym, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości doradztwa we wszystkich zakątkach świata.  

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej

W 2022 roku nawiązaliśmy współpracę naukowo-dydaktyczną z Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. W ramach współpracy Kancelaria prowadzi wykłady i warsztaty oraz oferuje praktyki dla studentów Uczelni, jak również kancelaria jest patronem merytorycznym konferencji naukowych organizowanych Uczelnię.  

Dr Judyta Latymowicz jest również autorką i kierowniczką studiów podyplomowych pn. „Inwestycje i handel na rynkach azjatyckich”

Fundacji Wicci Poland-India

Jesteśmy partnerem Fundacji Wicci Poland-India. Misją i celem statutowym Fundacji WICCI Poland-India jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet w realizacji ich planów biznesowych.  

Fundacja, niezależnie od wieku czy dotychczasowego doświadczenia zawodowego kobiet, dostarcza wiedzę i doświadczenie, które pomaga członkiniom w skutecznym osiąganiu celów zawodowych i biznesowych. 

Polskie Stowarzyszenie Prawników Biznesu

Adw. Michał Liżewski, partner Kancelarii jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prawników Biznesu.

Stowarzyszenie zrzesza szeroko pojęte środowisko prawnicze, którego celem jest wykorzystywanie wiedzy i doświadczenia swoich członków, aby poprawiać system prawny dla biznesu w Polsce. 

International Bar Association

Dr Judyta Latymowicz jest członkinią International Bar Association (IBA), która jest wiodącą organizacją zrzeszająca międzynarodowych prawników z całego świata, powołaną w 1947 r. w celu ochrony i wspierania praworządności. 

IBA jest platformą, która umożliwia wymianę informacji i poglądów pomiędzy swoimi członkami na temat przepisów, praktyk i doświadczeń w obszarze szeroko rozumianego  prawa gospodarczego. 

SmartCity-Expert Blog

Współpracujemy z jednym z najpopularniejszych w Polsce blogów o zintegrowanym zarządzaniu miastami oraz o stosowaniu nowoczesnych technologii we wsparciu procesów podejmowania decyzji w administracji samorządowej oraz inteligentnym zarządzaniu miastami. 

Cross Cultural Intelligence

Współpracujemy z Cross Cultural Intelligence (CCIQ). CCIQ skupia trenerów, konsultantów, coachów i mentorów, którzy specjalizują się w prowadzeniu programów z zakresu różnorodności i włączania, kompetencji międzykulturowych, przywództwa i zarządzania, zarządzania zasobami ludzkimi oraz zarządzania ekspatriantami. 

Celem CCIQ jest rozwijanie świadomości i budowanie kompetencji kulturowych w celu zwiększenia efektywności działań w biznesie. 

Wyróżnienia

Lider konkurencyjności 2023 r.

W trakcie jubileuszowego X Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, będącego jednym z największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, zrzeszającego świat biznesu, samorządów i nauki, nasza kancelaria została wyróżniona nagrodą „Lider Konkurencyjności 2023”. Kapituła konkursu doceniła nasze innowacyjne podejście do świadczenia usług prawnych i wysoką jakość usług kancelarii.  

Rising Stars Prawnicy – Liderzy Jutra 2022

Dr Judyta Latymowicz została Laureatką XI edycji prestiżowego Konkursu Rising Stars Prawnicy – Liderzy Jutra 2022.

Jest to prestiżowa nagroda, która wyróżnia młode talenty w świecie prawniczym wykazujące się wyjątkowymi zdolnościami, innowacyjnym podejściem oraz zaangażowaniem w rozwój branży prawniczej. 

Judyta Latymowicz na liście Forbes Women „25 prawniczek, które zmieniają polski biznes”

Dr Judyta Latymowicz znalazła się wśród laureatek trzeciej edycji konkursu „25 prawniczek, które zmieniają polski biznes” organizowanego przez redakcję „Forbes Women”. 

Nagroda przyznawana jest prawniczkom, które wyróżniają się specjalizacjami, osiągnięciami zawodowymi, nastawieniem na potrzeby klienta, a także działalnością społeczną, przyczyniając się do łamania stereotypów związanych z pracą prawniczą oraz rolą kobiet w biznesie.